Doğa Koleji’nde Öğrencilerimizle Tecrübelerimizi Paylaştık

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Fahri Ermişler Doğa Koleji’ne ziyarette bulundu. Okul Kurucusu Tahsin Kesici, Okul Müdürü Arif Özdemir ve Doğa Koleji öğrencilerinin karşılamasından sonra Kimya Laboratuvarında öğrencilerle birlikte iki deney gerçekleştiren Fahri Ermişler, daha sonrasında söyleşiye katıldı.

Söyleşiye özgeçmişi ile başlayan Ermişler “ Benim için sivil toplum kuruluşlarında hizmet etmek sosyal vergidir. Sosyal vergi; yaşadığınız şehirde, yaşadığınız ortamda sizin de sosyal olarak bir şeyler katmanız anlamına geliyor. Bende bunu şahsım olarak elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum, çünkü Balıkesir’i çok seviyorum. 24 yaşında Balıkesir Genç İş Adamları Derneğinin Başkanlığı ile başlayan hizmet deneyimim , 3 sene sonra Sanayi Odasının Meclisine üyeliği , 4 yıl Sanayi Odasının Yönetimin Kurulu üyeliği ile devam etti. 3 sene öncede Ticaret Odası seçimlerinde aday oldum ve Balıkesir Ticaret Odası Başkanı olarak seçildim.
Bu şekilde Balıkesir’e olan borcumu ödemeye çalışıyorum.” dedi.
Okul hayatı, yurt dışı eğitimi ve iş hayatında edindiği tecrübeleri örneklerle anlatarak söyleşiye devam eden Ermişler, öğrencilik hayatında öncelikle hedefin belirlenmesi, daha sonrasında eğitimi o hedef yönünde tamamlamak olduğunu kaydetti.

doga-2 doga-1 doga-3 dogaapp

Haberi Paylas