ANUGA 2017 GIDA ÜRÜNLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI VE İŞ GEZİSİ

ANUGA 2017 GIDA ÜRÜNLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

FUARI VE İŞ GEZİSİ

 KÖLN / ALMANYA

06 EKİM 2017 – 10 EKİM 2017

Uluslararası gıda fuarlarının öncüsü ve en önemlilerinden biri olan Anuga Gıda Fuarı 07 – 11 Ekim 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecektir. Ülkemiz ihracatında önemli bir paya sahip olan gıda sektöründe faaliyet gösteren üyelerimize yönelik Odamız, %60 Kosgeb destekli fuar – iş gezisi organize etmektedir.

Uluslararası gıda sektörünün gelişmesinde ve yeni pazarlar açılmasında önemli bir rolü üstlenen Anuga fuarı aynı zamanda katılımcı ve ziyaretçi firmalara da birçok avantaj sağlamaktadır. Türk gıda ve içecek sektörü, fuarla birlikte son yıllarda büyük gelişmeler kaydetmiş, krizleri geride bırakmış ve bölge pazarındaki önemini artırmıştır. 2010 yılında 5,9 milyar dolar ihracat yapan gıda sektörü, tarımsal üretimimizin de gelişmesinde öncü sektör olmuştur.

Ana Ürün Grupları

Süt ve süt ürünleri, et ürünleri, şekerleme ürünleri ve çikolata, dondurulmuş hazır gıda, konserve ürünleri, doğal ve organik ürünler, gıda katkı ve yardımcı maddeleri, alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, çay ve kahve ürünleri, dondurulmuş deniz ürünleri, bitkisel yağlar, zeytin, unlu gıdalar ve makarnalar, helal gıda ürünleri, reçel, bal, pekmez ve helva ürünleri, bakliyat, baharat, kuruyemişler, soslar, bebe gıdaları, yaş meyve, sebze ve diğer gıda ürünleri.

Anuga Fuar gezisinin yanında, gıda sektöründeki katılımcılarımız yerel bölgede faaliyet gösteren sektöründeki bazı firmalarla İkili İş Görüşmeleri (B2B) ve Firma Ziyareti de yapacaklardır.

 

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

İstanbul-Düseldorf-İstanbul THY Uçak Bileti
4 Gece Radisson Blu Scandinavia Hotel’de Konaklama
4 Adet Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
Fuar Giriş Biletleri ( 2 Günlük)
Rehberlik Hizmeti
Havaalanı-Otel-Havaalanı Transferleri
Otel-Fuar-Otel Transferleri
Vize Ücreti

Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  • Öğle Yemekleri
  • Kişisel Harcamalar
  • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)

 

TUR ÜCRETLERİ

  • İki Kişilik Oda Kişi Başı: 1.375 Euro
  • Tek Kişilik Oda Kişi Başı: 1.925 Euro

 

Schengen Vizesi Tur Firması Tarafından Alınmaktadır. Vize, Ücrete Dâhildir. Vizeden Muaf Olan Kişilere 100 Euro İade Yapılacaktır.

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 08 EYLÜL 2017

Katılım Talep Formu için tıklayınız.
Katılım Talep Formu gulsen@bato.org.tr   e-posta adresine eksiksiz doldurulup mail ile gönderilecektir.
Detaylı bilgi için: Balıkesir Ticaret Odası – Dış Ticaret Birimi
Gülşen Bahar 444 9 286 / 117

Haberi Paylas