Avlu Balıkesir Tanıtım Toplantısı

Avlu Balıkesir tanıtım toplantısı Balkonuk Center’da gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısında  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Karesi İlçe Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Sayın Fahri Ermişler, Konsept Yedi Firma Kurucu ortağı Sayın Gül Bozbıyık, Inside Danışmanlık Kurucu ortağı Sayın Aytaç Özçiçek, Ticaret Odası Üyeleri, Balıkesir ve şehir dışından gelen yatırımcılar katıldı.

Sayın Bozbıyık ve Sayın Özçiçek Avlu Balıkesir Projesi hakkında kısaca bilgilendirmede bulundular.

Tanıtım toplantısında söz alan Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ermişler;

Herşeye rağmen Balıkesir’in geleceğinin, ekonomisinin ve ticaretinin gelişimine inanan siz değerli Balıkesir Ticaret Odası Üyelerimiz ve yatırımcılara,önümüzdeki  5 sene Türkiye’nin yıldızı olacak Balıkesir’de yatırım yapmaya gelen ve Türkiye’nin ticari anlamda en güvenilebilir ve geleceğe en umutla bakan şehri Balıkesir ile birlikte olmaya gelen siz değerli şehir dışından gelen yatırımcılara, hizmeti sadece Beledeyicelik anlamında değil Balıkesir’in ekonomisine, ticaretine ve yatırımına, Balıkesir’in gelişimine de katkı veren bir hizmet anlayışı ile bize liderlik eden Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur’a teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım Avlu Balıkesir projesi hepimizin yaşayacağı, ticaret yapacağı, şehrin bence nefes alacağı değerli projelerden biri olur.

Balıkesir Ticaret Odası olarak Çayderesi Rekreasyon alanında önümüzdeki günlerde oda olarak hizmetlerimize başlayacağız. Değerli komşularımız hoşgeldiniz”” diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip Uğur; “Balıkesir’e talep artıyor, yatırımcı geliyor. Bizim de Balıkesir’i buna hazırlamamız gerekiyor. Sosyal hayatı ile, yeşil alanları ile, ticari alanları ile yaşanabilir bir Balıkesir’i hedefliyoruz. Katılan herkese teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

DSC_0051 DSC_0042 DSC_0044

Haberi Paylas