Başkan Ermişler ve BTO Üyeleri Dubai’de

Başkan Ermişler ve Balıkesir İşadamları Dubai’ye çıkarma yaptılar.

Balıkesir Ticaret Odası ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen DUBAİ BIG 5 2016 İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na Balıkesir’ liler 35 kişi ile çıkarma yaptılar.

21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen DUBAİ BIG 5 2015 inşaat ve yapı malzemeleri Fuarı’na, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ve BTO üyeleri katıldı.
Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen Ortadoğu’ nun en önemli yapı ve inşaat fuarı The Big 5 Show 2016 dünya ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Dünyada kullanılan son teknoloji ürünleri ve İnşaat sektöründeki son gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakaladığını ifade eden Ermişler “ Burada çok değişik fikirler edindik. İnşaat alanındaki hızlı gelişmeleri yerinde görüp tecrübe sahibi olduk. İnşaat alanında Dünya’daki gelişmeleri Balıkesir’de uygulamayı hedefliyoruz. İnşaat sektörü çok hızlı bir büyüme gösteriyor. Bu büyümenin yanı sıra Balıkesir’de son teknolojiyi ve teknolojik ürünleri de getirmek için çeşitli görüşmelerde bulunduk. Balıkesir’de inşaat sektörü bu gelişmelerin karşısında kendini yenilemelidir. İşte bu maksatla fuara katıldık. Fuar alanında Balıkesir firmalarımızdan Beksan Çivi Tel Makina İmalat Tic. Ve San. A.Ş ve Altay Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti. firmalarının stantlarını yerinde ziyaret ettik. Stantları ziyaret ettiğimiz esnada Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Ticaret Bürosu Ticari Ataşesi Hasan Önal ve İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz ile fuar hakkında görüşlerimizi paylaştık. Balıkesir’li firmalarımızı uluslararası fuarlarda görmek bizleri oldukça memnun ediyor. İhracat potansiyelimizi arttırmada bu tarz fuarlarda kendimizi tanıtmamız şart.” dedi.

dfuar2016-4 dfuar2016-5 dfuar2016-2 dfuar2016-1 dfuar2016-3

Haberi Paylas