GULFOOD 2018 Uluslararası Gıda ve Gıda Ekipmanları Fuarı

20 – 23 Şubat 2018 tarihleri arasında Balıkesir Ticaret Odası organizatörlüğünde düzenlenen Gulfood 2018 Uluslararası Gıda ve Gıda Ekipmanları Fuarı ve İş Gezisi organizasyonuna 21 firma temsilcisi katıldı.

21 Şubat ve 22 Şubat tarihlerinde yapılan fuar ziyareti ile katılımcılar fuara katılan firmaları tanıma, kendileri ile ikili iş ilişkileri kurmanın yanı sıra, piyasa kontrolü sağladılar ve ürünleri için potansiyel alıcı bulma imkanına ulaştılar.

20 Şubat 2018 Salı günü Dubai Türk İş Konseyi ile Türk Ticaret Merkezi’nde geniş çaplı bir toplantı yapıldı. Toplantıda Dubai’de faaliyet gösteren Dubai Türk İş Konseyi üye firmalarının yanı sıra Türkiye’den çeşitli illerden gelen firma temsilcileri de hazır bulundu. Toplantının ilk bölümünde Dubai Ticaret Ataşesi Hasan ÖNAL Dubai’de yapılabilecek yatırımlar hakkında bilgi verdi. Daha sonra ise katılımcı firmalar ile Dubai’de faaliyet gösteren firmalar arasında ikili iş görüşmeleri (B2B) yapıldı.

Organizasyonun son gününde ise Abu Dhabi Türk İş Konseyi ile Türk Büyükelçiliğinde bir toplantı yapıldı. Toplantıda Abu Dhabi Türk İş Konseyi Başkanı İbrahim ESKİOCAK, Abu Dhabi Ticaret Ataşesi Erdinç ERBAY ve bazı Konsey üye firmaları ile görüşülüp fikir alışverişinde bulunuldu.

IMG_6459 IMG_6469 IMG_6461 IMG_6398 IMG_6402 IMG_6405

Haberi Paylas