GULFOOD DUBAİ 2017 FUARI VE İŞ GEZİSİ

GULFOOD DUBAİ 2017 – GIDA VE GIDA EKİPMANLARI FUARI VE İŞ GEZİSİ

28.02.2017 – 04.03.2017

28 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında Balıkesir Ticaret Odası organizatörlüğünde düzenlenen Dubai Gulfood Fuar & İş Gezisi organizasyonuna 13 firma temsilcisi katıldı.

Yapılan fuar ziyareti ile katılımcılar fuara katılan firmaları tanıma, kendileri ile ikili iş ilişkileri kurmanın yanı sıra, piyasa kontrolü sağladılar ve ürünleri için potansiyel alıcı bulma imkanına ulaştılar.

28 Şubat tarihinde Dubai Türk İş Konseyi ile geniş çaplı bir toplantı yapıldı. Toplantıda Dubai’de faaliyet gösteren Dubai Türk İş Konseyi üye firmalarının yanı sıra Bandırma Ticaret Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Denizli Ticaret Odası üyeleri de hazır bulundu. Toplantının ilk bölümünde Dubai Ticaret Ataşesi Hasan ÖNAL Dubai’de yapılabilecek yatırımlar hakkında bilgi verdi. Daha sonra ise katılımcı firmalar ile Dubai’de faaliyet gösteren firmalar arasında ikili iş görüşmeleri (B2B) yapıldı.

Organizasyonun son gününde ise Abu Dhabi Türk İş Konseyi ile Türk Büyükelçiliğinde bir toplantı yapıldı. Toplantıda Abu Dhabi Türk İş Konseyi başkanı İbrahim ESKİOCAK, Abu Dhabi Ticaret Ataşesi Erdinç ERBAY ve Lulu Group International firmasının yetkilileri Jitin KISHORE ve Abdul GAFOOR ile fikir alışverişinde bulunuldu.

gul5 gul2 gul4 gul3 gul1

Haberi Paylas