Hannover Messe 2017 Uluslararası Sanayi ve Endüstri Fuarı ve İş Gezisi

24 NİSAN – 27 NİSAN 2017 / HANNOVER – ALMANYA

Enerji verimliliğinin artırılması, yenilenebilir enerji, sanayi otomasyonu, enerji teknolojileri, tedarik ve hizmetler ile geleceğin teknolojilerinin öne çıkacağı Hannover Messe 2017 Uluslararası Endüstri Fuarı 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde yapılacaktır. Dünyanın en önemli teknolojik etkinliklerinden biri durumundaki fuarın bu yılki partner ülkesi Polonya’dır.

2016 yılında fuarda Türkiye`den 136 katılımcının 4 bin 360 metre kare ile yer aldığı, 2017 yılında ise yaklaşık 150 katılımcının 6 bin metre karelik alanla fuara katılacağı tahmin edilmektedir.

Fuar süresince çok sayıda kongre, tartışma forumu, seminerin yapılacağı etkinlikte, yarının trendlerine duyarlı olma ve iş dünyası, siyaset ve endüstri arasındaki serbest bilgi akışından yararlanma gibi olağanüstü fırsatlar sağlamaktadır.

Hannover Messe Fuar gezisi haricinde sanayi ve endüstri sektöründeki katılımcılarımız Almanya’da faaliyet gösteren sektöründeki bazı firmalarla İkili İş Görüşmeleri (B2B) ve Firma Ziyareti de yapacaklardır.

Havayolu Uçuş No Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Tarihi Kalkış Saati Varış Saati
 THY 1331 İstanbul Bremen 24.04.2017 08:20 10:35
 THY 1334 Bremen İstanbul 27.04.2017 17:30 21:40

 

1.GÜN/ Sabah erken saatte Atatürk havalimanında buluşma ve gerekli işlemler yapılması sonrası uçak ile Bremen’e ulaşım. Varışımızla birlikte bizleri bekleyen özel araçlar ile Bremen şehri panoramik turu yapıyoruz. Bremen, St. Peter Katedrali, Bremen Mızıkacıları, Rönesans Dönemi’nden kalma belediye binası ve eski tüccar evleriyle meşhurdur. Sonrasında otele transfer. Odaların alınması sonrası yerleşme.

2.GÜN/ Otelde alacağımız kahvaltının ardından Fuar alanına transfer sağlıyoruz. Akşama kadar fuar alanında serbest zaman veriyoruz. Rehberimiz isteğiniz halinde tercüme için yanınıza gelecektir. Akşam Fuar sonrası otele transfer ve serbest zaman.

3.GÜN/ Otelde alacağımız kahvaltının ardından  B2B programı kapsamında görüşmeler için transfer. Gün boyu sürecek B2B Programları sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

4.GÜN/ Otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerini yapıyoruz ve firma ziyareti yapmak üzere yola çıkıyoruz. Burada firmamızı ziyaret edip, gerekli işlemleri yaptıktan sonra havaalanına hareket ediyor ve ulaşım sonrası İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

Ücrete Dâhil Olanlar
* İstanbul-Berlin-İstanbul Gidiş Dönüş Uçak Biletleri ( Türk Hava Yolları )
* 3 Gece Bremen Otel Konaklaması (Innside by Meliá Bremen)
* Fuar Alanına Gidiş dönüş Transfer
* Tüm Transferler

* Otelde Alınacak Kahvaltılar
* Rehberlik ve Tercümanlık Hizmetleri
* Fuar Giriş Biletleri

Ücrete Dâhil Olmayanlar
* Tüm Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
* Shengen Vizesi (135 Euro) Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.
* Yurt Dışı Seyahat Sigortası (15 Euro) Vize Alacaklara Zorunludur. Firmamız tarafından yapılmaktadır.
* Kişisel Harcamalar ve Ekstralar

Tek Kişilik Oda:  1275 EURO

NOT: VİZE ALMA SÜRESİ ORTALAMA 20 GÜN OLMASI SEBEBİYLE GEÇ KALINMAMASI ADINA BAŞVURULARIN EN GEÇ 07.04.2017 TARİHİNE KADAR YAPILMASI ÖNERİLİR.

 

Katılım Talep Formu için tıklayınız.

Katılım Talep Formu disticaret@bato.org.tr e-posta adresine eksiksiz doldurulup mail ile gönderilecektir.
Detaylı bilgi için: Balıkesir Ticaret Odası – Dış Ticaret Birimi
Gülşen Bahar 444 9 286 /117

Haberi Paylas