Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 2018

Tüyap Tarım Fuarlarının gerek ziyaretçi sayısı gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her yıl büyüyen ivmesi ile dikkat çekti. 2017 yılında 52 farklı ülkeden ve Türkiye’nin 79 ilinden gelen 301.827 kişi tarafından ziyaret edilerek sektördeki liderliğini bir kez daha gözler önüne seren Fuarlar, sektör ekonomisinin normalleştiğinin önemli bir göstergesi oldu.

Hem sanayi hem de tarım kenti olan Bursa’da 7 ayrı salondan toplam 75 bin m2 alanda 15. kez kapılarını açan Fuarlar,  420 firma ve firma temsilciliğinin katılımında kıtalar arası köprüleri kurmaya devam etti. 301.827 ziyaretçiyi ağırlayan fuarlar 7 iklim coğrafyasına hitap eden en temel özelliği ile dikkat çekti.

Bursa Hayvancılık Fuarı ile eş zamanlı organize edilen; tarım makinelerinden bitkisel üretim firmalarına, hayvancılık ekipmanlarından traktör modellerine, tohumdan tarım aletlerine kadar geniş ürün kapsamı ile dikkat çeken Fuar, 9 – 13 EKİM 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Fuar katılımcı profili: Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Sera Teknolojileri, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Zirai İlaçlar, Tohum, Fide, Fidan ve Bahçecilik, Çiçekçilik ve İlgili Teknolojiler, Ekolojik Tarım, Çiftçilik ve Tarıma Yönelik Diğer Ekipman ve Hizmetler, Agro Bilişim, Süt Endüstrisi, Canlı Hayvan Yetiştiriciliği, Hayvansal Üretim Makineleri, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri, İlaçları ve Ekipmanları, Sektörel Yayınlar, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Diğer

ORGANİZASYON BİLGİLERİ:

11 Ekim 2018 Perşembe günü Balıkesir Ticaret Odası önünden kalkacak otobüs ile 1 günlük fuar ziyareti yapılacaktır. Organizasyona katılım ücretsizdir.

Ön Başvuru İçin: Gülşen BAHAR – 0266 244 68 68 Dahili:117

FUAR WEB SİTESİ:

http://www.burtarim.com/

 

Haberi Paylas