ODA PERSONELi


serkan-acar-YY

Serkan ACAR

Genel Sekreter

serkan@bato.org.tr


yusuf

Yusuf ÇİNAR

Genel Sekreter Yardımcısı

yusuf@bato.org.tr


İsmail Savaş

Ticaret Sicil Müdürü

ismail@bato.org.tr

Telefon Dahili : 106


Onder

Önder KURU

Ticaret Sicil Müdür Yrd.

onder@bato.org.tr

Telefon Dahili : 108


kaganCifcti

Kağan ÇİFTÇİ

Ticaret Sicili Memuru

kagan@bato.org.tr

Telefon Dahili : 105


BurcuCeylanCiftci

Burcu Ceylan ÇİFTCİ

Muhasebe Şefi

burcu@bato.org.tr

Telefon Dahili : 103


yasar

Yaşar BARALI

Muhasebe Memuru

yasar@bato.org.tr

Telefon Dahili : 116


müge

Müge DOĞANLARLIOĞLU

Yazı İşleri Memuru

muge@bato.org.tr

Telefon Dahili : 104


OzdenKum

Özden KUM

Oda Memuru

ozden@bato.org.tr

Telefon Dahili : 109


oznur

Öznur DENİZ

Oda Memuru

oznur@bato.org.tr

Telefon Dahili : 110


arife

Arife KAYA

Oda Memuru

arife@bato.org.tr

Telefon Dahili : 115


serap

Serap ÖZ

Oda Memuru

serap@bato.org.tr

Telefon Dahili : 136


banu

Banu FİLİZ

Oda Memuru

banu@bato.org.tr

Telefon Dahili : 135


Gülsen-Bahar

Gülşen KARAMAN BAHAR

Dış Ticaret Memuru

gulsen@bato.org.tr

Telefon Dahili : 117


burak

Burak SOYA

Proje Uzmanı

burak@bato.org.tr

Telefon Dahili : 113


GokhanHaney

Gökhan HANEY

Bilgi İşlem Memuru

gokhan@bato.org.tr

Telefon Dahili : 101


MUSTAFA-ALATAY

Mustafa ATALAY

Yardımcı Personel


FerhatKarataslar

Ferhat KARATAŞLAR

Yardımcı Personel


AYSE

Ayşe KARADUTLU

Yardımcı Personel