Piyasaları Değerlendirme Semineri

Yatırım Finansman’ dan Balıkesir Ticaret Odası ve Balıkesir Sanayi Odası ile
Piyasaları Değerlendirme Semineri

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Balıkesir Sanayi Odası’nda, 15 Mart 2019 tarihinde “Piyasaları Değerlendirme” semineri düzenliyor.

Yatırım Finansman, finansal okuryazarlığa destek kapsamında Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Odası iş birliğiyle 15 Mart Cuma günü “Türkiye ve Dünya Ekonomisinin Değerlendirilmesi” ve “Piyasalarda Yatırımları ve Riskleri Yönetme Stratejileri” seminerini düzenliyor.

“Piyasalarda Yatırımları ve Riskleri Yönetme Stratejileri” başlıklı oturumda, Yatırım Finansman Türev Ürünler Müdürü Dr. Nuri Sevgen katılımcılara; hisse senedi, vadeli işlemler ve döviz piyasalarındaki risklerin yönetilmesine ilişkin ‘Türev Ürünler’ ile yapılabilecek korunma stratejilerini aktaracak.

“Türkiye ve Dünya Ekonomisinin Değerlendirilmesi” başlıklı oturumda ise, Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu katılımcılara; Türkiye ve Dünya ekonomisindeki son gelişmelere ilişkin para ve sermaye piyasalarının genel görünümünü aktaracak.

Özellikle sanayicilerin, iş adamlarının, Sanayi ve Ticaret Odaları üyelerinin, ihracatçıların ve ithalatçıların, özel sektör firma temsilcilerinin katılımı hedeflenen seminere, www.yf.com.tr web sitesinden kayıt formu doldurularak veya Odamız 444 9 286 telefon numarasından 5’i tuşlayarak ücretsiz katılım sağlanabiliyor.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. hakkında

Türkiye’nin ilk aracı kurumu olan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş., Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) öncülüğünde ve 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hızlı ve istikrarlı bir gelişme göstererek sermaye piyasalarında saygın bir yer edinen Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş., tarihinin her döneminde bir ‘güven sembolü’ olarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır. Ülke çapında güçlü ve yaygın bir hizmet ağına sahip olan Yatırım Finansman, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bireysel ve kurumsal yatırımcılara güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetleri vermektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, İnternet Şubesi (YF.COM.TR) ve işlem platformları Yatırım Finansman’ın hizmet ağını oluşturmaktadır.

Haberi Paylas