Menü

Kapat

Board of Directors

rahmi kula

yönetim kurulu başkanı

30.10.1981 Balıkesir doğumludur. Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Kula Un Gıda San. ve Tic. A.Ş.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Başkanı olarak temsil etmektedir.

emrah bilcanlı

yönetim kurulu başkan yardımcısı

01.04.1977 Balıkesir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Behaş Tekstil A.Ş.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak temsil etmektedir.

ender akça

yönetim kurulu sayman üyesi

29.04.1974 Balıkesir doğumludur. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Akçamer Mermer ve Çelik San. Tic. Ltd. Şti ‘yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak temsil etmektedir.

cem ovacık

Yönetim Kurulu Üyesi

01.01.1975 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Yirmiiki Güneş Enerjisi Üretim San. ve Tic. A.Ş.'yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir. 

cem soydan

Yönetim Kurulu Üyesi

02.05.1972 Elazığ doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. Soydan Hazır Giyim Dış Tic. Ltd. Şti’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

erdem özer

Yönetim Kurulu Üyesi

01.07.1976 Dursunbey doğumludur. Dursunbey Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Pehlivan Orman Ürünleri ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

faruk demiraslan

Yönetim Kurulu Üyesi

10.12.1966 Kozören doğumludur. Akdeniz Üniversitesi İnşaat Teknikeri bölümü mezunudur. Demiraslan İnşaat ve İnşaat Mlz. A.Ş.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

metin baykan

Yönetim Kurulu Üyesi

19.02.1964 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Baykan Mobilya Mutfak İmalatı San. Tic. Ltd. Şti’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

onur ortaköylü

Yönetim Kurulu Üyesi

11.02.1985 Balıkesir doğumludur. İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Karesi Akaryakıt Dağıtım ve Tic. A.Ş.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

orçun eğinlioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

01.04.1980 Balıkesir doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunudur. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Eğinlioğlu Arge San. ve Tic. A.Ş.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

volkan altınöz

Yönetim Kurulu Üyesi

27.09.1976 Balıkesir doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Balıkesir Volkan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi ve mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.