Menü

Kapat

Room Staff

serkan acar

genel sekreter

serkan@bato.org.tr

yusuf çinar

genel sekreter yardımcısı

yusuf@bato.org.tr


önder kuru

Ticaret Sicili Müdür Yardımcısı

onder@bato.org.tr

Telefon Dahili : 108

kağan çiftci

Ticaret Sicili Memuru

kagan@bato.org.tr

Telefon Dahili : 105

Burcu Ceylan ÇİFTCİ

Muhasebe Şefi

burcu@bato.org.tr

Telefon Dahili : 103

yaşar baralı

Muhasebe Memuru

yasar@bato.org.tr

Telefon Dahili : 116

müge doğanlarlıoğlu

Yazı İşleri Memuru

muge@bato.org.tr

Telefon Dahili : 104

Özden KUM

Oda Memuru

ozden@bato.org.tr

Telefon Dahili : 109

Öznur DENİZ

Oda Memuru

oznur@bato.org.tr

Telefon Dahili : 110

Arife KAYA

Oda Memuru

arife@bato.org.tr

Telefon Dahili : 115

Serap ÖZ

Oda Memuru

serap@bato.org.tr

Telefon Dahili : 136

Banu FİLİZ

Oda Memuru

banu@bato.org.tr

Telefon Dahili : 135

Gülşen KARAMAN BAHAR

Dış Ticaret Memuru

gulsen@bato.org.tr

Telefon Dahili : 117

Gökhan HANEY

Bilgi İşlem Memuru

gokhan@bato.org.tr

Telefon Dahili : 101

Hüsnü Yusuf ASLAN

Basın ve Halkla İlişkiler Memuru

h.yusuf@bato.org.tr

Telefon Dahili : 102

Mustafa ALATAY

Yardımcı Personel

Ferhat KARATAŞLAR

Yardımcı Personel