Menü

Kapat

The Message of The President


Değerli Üyelerimiz,

Uzun bir seçim maratonunu şükürler olsun huzur içinde, Odamıza ve iş dünyasına yakışır bir olgunlukla tamamladık. Öncelikle Yönetim Kurulumuzu, Meclis Başkanımızı ve Meclis Divanımızı, Meclis Üyelerimizi, TOBB Genel Kurul delegelerimizi, Meslek Komitelerimizi ve Disiplin Kurulu üyelerimizi kutluyor, başarılar diliyorum.

Demokrasinin en güzel şekliyle yaşandığı seçimlerimizin sonucunda Oda organlarımızın tamamını yeniledik. Bizim seçimlerimizi bir bayrak yarışı olarak görmemiz gerekiyor. Çünkü bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazananı ise üyelerimiz, Odamız, ve Balıkesir’ imizdir. Hep birlikte inşallah 4 yıl süreyle bu Odaya, üyelere ve dolayısıyla Balıkesir’ imize hizmet edeceğiz.

Özellikle altını çizmek istiyorum ki; almış olduğumuz bu görevde yeni yönetim modeli ile Balıkesir Ticaret Odası finansman kaynaklarının en etkin şekilde kullanacağız.  Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm fikir ve görüşlerin saygı ile ve dikkatle dinlendiği birleştirici, şeffaf ve sorgulanabilen, bir yönetim modeli sergileyeceğiz.  Balıkesir iş dünyasına yenilikçi, inovatif, üretken, sosyal hayatın gelişimine destek veren ve birleştirici yönetim anlayışı ile katkı sağlayacağız.

Özellikle hatırlatmak isterim ki, biz bir bütünüz. 129 yıllık Balıkesir Ticaret Odası, bizlere emanet edilmiştir. Bize düşen de üyelerimizin bu güven ve teveccühüne layık olmaktır. Bizler iyi niyetimizle, sadece ve sadece Balıkesir Ticaret hayatının ortak sesi olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da sizlerin fikir ve görüşleri ışığında Balıkesir Ticaret Odası’ nı ve Balıkesir ticaretini daha ileriye götürmek adına var gücümüzle çalışacağız.

Saygılarımla

Rahmi Kula

Yönetim Kurulu Başkanı